Prva liga FBiH: Radnički postigao čak sedam golova u Bihaću, GOŠK preokretom do pobjede

Odigrane su prve utakmice nove sezone Prve lige Federacije BiH.

Ako se po jutru dan poznaje, pred Jedinstvom su teški dani. Radnički iz Lukavca usred Bihaća je slavio sa ubjedljivih 0:7 golovima Hajdarevića (dva), Ahmetovića, Čičkušića, Hrvanovića i Salihovića.

GOŠK je došao do pobjede u gostima kod Bratstva nakon preokreta. Domaći su poveli pogotkom Mujkića, da bi Nizić izjednačio u 67. minuti, a Šuta tri minuta prije kraja postavio konačnih 1:2.

Zvijezda je savladala Simm-Bau 4:2 golovima Kalesića (dva), Mikića i Mujagića, a Gradina bila ubjedljiva protiv Banovića (3:0) zahvaljujući pogocima Mehmedovića, Berbića i Fazlića.