Minimalac Lecha protiv Qarabaga, Sutjeska poklekla u finišu protiv Ludogoretsa

Odigrane su sve utakmice večerašnjeg programa Lige prvaka, a riječ je o duelima prvog pretkola.

U najzanimljivijem duelu Lech je na domaćem terenu u Poznanu uspio sa minimalnih 1:0 savladazi azerbejdžanski Qarabag.

Pobjedu poljskom timu donio je Ishak, koji je bio strijelac gola u 41. minuti na asistenciju Pereire.

Šampion Crne Gore Sutjeska poražena je u Bugarskoj od Ludogoretsa, koji je slavio sa 2:0.

Momci iz Nikšića su sve do 74. minuta odlično stajali u defanzivnom bloku i nisu ostavljali puno prostora igračima bugarskog šampiona koji su napadali, ali bez nekih prevelikih prilika za gol.

Ipak, Santana u 74. minutu donosi prednost svojoj ekipi, da bi Tissera u prvom minutu sudijske nadoknade postavio konačnih 2:0.

Revanš susreti su na rasporedu naredne sedmice.