Real vlada Madridom: Kraljevi u velikom derbiju savladali Jorgandžije

Real Madrid je u 'gostima' na Wanda Metroplitano stadionu savladao Atletico Madrid sa 1:2.

Real Madrid je večeras u velikom madridskom derbiju na Wanda Metroplitano stadionu savladao Atletico Madrid sa 1:2.

Rodrygo je sjajno otvorio utakmicu i u 18. minuti pogodio za vodstvo Kraljeva. Igrao se 36. minut kada je Valverde postigao novi gol za veliko slavlje Real Madrida.

Pokušavao je Atletico stići do gola u drugom poluvremenu, uspio je to uraditi u 83. minuti kada je Hermosa nakon kornera postigao gol za 1:2.

U 88. minuti je došlo do naguravanja Hermosa i Carvajala, nakon što je igrač Real Madrida napravio prekršaj, oba igrača su dobili žute kartone, a samo dvije minute poslije Hermos je dobio i svoj drugi žuti karton odnosno crveni.