Kome je poslao poruku? Društvene mreže bruje o reakciji Vlahovića nakon gola protiv Švicarske

Nakon prvog poluvremena utakmice Srbije i Švicarske rezultat je 2:2, što odgovara Švicarcima.

Gledamo nevjerovatnu utakmicu s ogromnim brojem grešaka odbrana oba tima. Vodila je Švicarska golom Shaqirija, potom Mitrović i Vlahović donose preokret Srbiji, a u finišu prvog dijela za 2:2 pogađa Embolo.

No, ono o čemu se najviše priča nakon prvog dijela na društvenim mrežama jeste reakcija Vlahovića nakon gola.

Napadač Juventusa i Srbije se prilikom slavlja pogotka uhvatio za međunožje gledajući ka tribinama.

I dok jedni nagađaju da je slao poruku navijačima Švicarske, drugi smatraju da je tako reagovao zbog priča koje su kružile posljednjih dana o njegovim navodnim aferama sa suprugama saigrača iz svlačionice Srbije…