Fudbaleri gradačačke Zvijezde su kao gosti savladali Gradinu u Srebreniku rezultatom 4:2 u okviru 18. kola WWIN Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
U uzbudljivom susretu odigranom jučer u Srebreniku viđeno je mnogo pogodaka, ali jedan se posebno izdvaja i već sada konkuriše da bude jedan od najljepših postignutih u bosanskohercegovačkom fudbalu ove sezone.
Riječ je o pogotku ofanzvica Zvijezde Emira Karalića koji je u 77. minuti, nakon što je preuzeo jednu loptu na sredini igrališta, bez mnogo razmišljanja “raspalio” po njoj i poslao je iza leđa istračlog golmana domaćeg tima.
Publika na stadionu, bez obzira što su većinu činili domaći navijači, je bila oduševljena ovim eurogolom Karalića i znala je propisno da nagradi ono zbog čega se fudbal i voli.
Zvijezda nakon 18. odigranih kola zauzima 12. poziciju sa 19 osvojenih bodova, te će u narednom kolu ugostiti zenički Čelik.