Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa još jednom je pokazao klasu na parketu, a potom i svoju vjernost voljenom klubu.
Musa je u dnevnom terminu odigrao sjajan meč protiv Girone, postigavši 22 poena uz tri skoka, čime je bio najefikasniji igrač Real Madrida. Impresivno je šutirao za tri poena, pogodivši čak šest od sedam pokušaja.
Nakon povratka iz Girone, Musa je iskoristio slobodno vrijeme da uživa u gledanju velikog sarajevskog derbija između Sarajeva i Željezničara na stadionu Koševo.
“Bilo kuda, FK Sarajevo svuda”, napisao je Musa na svom Instagram profilu, pokazujući još jednom koliko mu znači bordo boja.

Podsjećamo, Sarajevo je u gradskom derbiju slavilo pobjedu rezultatom 2:1. Strijelci za domaći tim bili su Francis Kyeremeh i Vasilios Gordeziani, dok je za gostujući Željezničar pogodio Aleksandar Boljević.