Večeras nas očekuju dva vrlo uzbudljiva meča play-in faze Eurolige, u kojima će četiri tima tražiti svoju šansu za plasman među osam najboljih ekipa ovog prestižnog takmičenja.
U Minhenu, od 20:30, Bayern će ugostiti Crvenu zvezdu u duelu koji će odlučiti sudbinu oba tima. Poraženi tim neće imati više šanse za napredovanje, dok pobjednik ide u drugu rundu play-ina, gdje će se boriti za posljednje mjesto koje vodi u glavnu fazu playoffa. Očekuje se izuzetno napeta utakmica jer oba tima imaju visoke ambicije i ne planiraju lako popustiti pod pritiskom.
Sat vremena kasnije, u 21:00, Paris će gostovati Real Madridu, za koji igra bh. reprezentativac Džanan Musa, u drugom meču večeri. Iako će poraženi tim imati priliku za još jednu šansu, borba neće biti nimalo jednostavna. Taj tim će morati pobijediti u meču protiv boljeg iz duela Bayern – Crvena zvezda kako bi osigurao mjesto u playoffu.