Scsport.ba > Ostalo > Završen i treći dan Beko S.ketch Street Basket turnira

Završen i treći dan Beko S.ketch Street Basket turnira

Rezultati

Završen i treći dan Beko S.ketch Street Basket turnira


Autor: Sport Centar
Datum:

Trećeg takmičarskog dana, Beko S.ketch Street Basketball 2012, turnira u “uličnoj košarci“ za osnovce i srednjoškolce, odigrane su četrvtfinalne i polufinalne utakmice.

Na turniru učestvuje 40 ekipa u tri konkurencije: do 9. razreda osnovne škole, do 2. razreda srednje škole, i do 4. razreda srednje škole.

Postignuti su slijedeći rezultati:

DO 9. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE: ČETVRTFINALE: O.Š. Skender Kulenović - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija 15:3, O.Š. Kovačići - O.Š. Edhem Mulabdić 15:3, Prva osnovna škola Ilidža - Osma osnovna škola A.Ć. 15:7, Druga osnovna škola Musala Konjic - O.Š. Velešićki heroji 15:10 POLUFINALE: O.Š. Kovačići - Druga osnovna škola Musala Konjic 15:7, O.Š. Skender Kulenović  - Prva osnovna škola Ilidža 15:9

DO 2. RAZREDA SREDNJE ŠKOLE  POLUFINALE: Tursko-bosanski Sarajevo koledž - Peta gimnazija (ekipa 2) 15:14, Srednja ekonomska škola - Peta gimnazija (ekipa 1) 14:13

DO 4. RAZREDA SREDNJE ŠKOLE                                                          

ČETVRTFINALE: Gimnazija Meša S. Tuzla - Gimnazija Obala (ekipa 8) 11:15, Tursko-bosanski Sarajevo koledž - Srednja energetska škola 15:12, Gimnazija Obala (ekipa 5) - S. medicinska škola Jezero 15:7, Peta gimnazija - Prva bošnjačka gimnazija 11:15 POLUFINALE: Tursko-bosanski Sarajevo koledž - O.Š. Gimanazija Obala (ekipa 5) 15:10.

Takmičenje se nastavlja sutra, 11.09.2012. prema rasporedu:

Teren 1:

17:00 DO 4. RAZREDA SREDNJE ŠKOLE                                                                                                                     POLUFINALE: Gimnazija Obala (ekipa 8)  - Prva bošnjačka gimnazija slijedi DO 2. RAZREDA SREDNJE ŠKOLE ZA 3. MJESTO: Peta gimnazija (ekipa 2) - Peta gimnazija (ekipa 1)  slijedi DO 9. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE ZA 3. MJESTO:  Prva osnovna škola Ilidža - Druga osnovna škola Musala Konjic slijedi DO 4. RAZREDA SREDNJE ŠKOLE ZA 3. MJESTO: O.Š. Gimanazija Obala (ekipa 5) - Poreženi iz "Utakmice 1"

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 12.09.2012. godine od 17:00 sati. Nakon finalnih mečevi, i finala u tricima, odigraće se VIP revijalni meč. Do sada su učešće potvrdili: Nenad Marković, Muhamed Konjić, Emir Halimić, i Damir Krupalija.









Autor: Sport Centar Datum: