Scsport.ba > Fotogalerija > Poznati polufinalisti, dva meča odlučena nakon penala

Poznati polufinalisti, dva meča odlučena nakon penala
Foto: Branimir Prijak

Liga srednjih škola, četvrtfinale

Poznati polufinalisti, dva meča odlučena nakon penala


Autor: SportCentar
Datum:

Plasman među četiri najbolje ekipe obezbijedili su: Gimnazija Dobrinja, Peta gimnazija, Elektrotehnička-elektroenergetska škola i Treća gimnazija.

Sport Centar Liga srednjih škola u malom fudbalu polako ulazi u završnicu. Danas smo dobili i polufinaliste, a plasman među četiri najbolje ekipe obezbijedili su: Gimnazija Dobrinja, Peta gimnazija, Elektrotehnička-elektroenergetska škola i Treća gimnazija.

Rezultati četvrtfinala

Gimnazija Dobrinja – Druga gimnazija 0:0 (penali, 2:0)

Gimnazija Dobrinja: Glavan, Memišević, Mulić, Eminović, Hadžiahmetović, Begović, Kapo.

Druga gimnazija: Šerak, Kajtazović, Muhović, Kukić, Korman, Ajanovć, Muhić, Bibić, Hadžihasanović.

Katolički školski centar – Peta gimnazija 2:2 (penali, 1:2)
(Tunjić 1, Lalić 1 / Pehilj 2)
Žuti karton: Došljevski Zoran (Katolički školski centar), Lješić Jasmin (Peta gimnazija)

Katolički školski centar: Bektaš, Jahura, Lalić, Ikić, Osmanagić, Božić, Tunjić, Kabiljo, Došljevski.

Peta gimnazija: Hasanović, Gvozdić, Pehilj, Duro, Lješić, Krasnić, Zeba, Tahmaz, Pašić, Kadrispahić, Koldžić.

Elektrotehnička-elektroenergetska škola Pofalići – Srednja medicinska škola Jezero 5:2
(Kadrić 2, Prljača 1, Zildžović 1, Mehanović 1 / Mihajlović 1, Parla 1)
Žuti karton: Glasić Sadif (Elektrotehnička), Bibić Elvis, Parla Eldar
(Srednja medicinska škola)

Elektrotehnička-elektroenergetska škola Pofalići: Gojak, Fočo, Lončarić, Kajević, Mehanović, Zildžović, Kadrić, Mujezin, Hećo, Mujezinović, Prljača, Glasić.

Srednja medicinska škola Jezero: Bibić, Parla, Mihajlović, Čaušević, Kurtić, Kukavica, Bjelak, Gredić.

Treća gimnazija – Prva Bošnjačka gimnazija 5:0
(Muhasilović 2, Sudžuković 1, Mešić 1, Mulahasanović 1)
Žuti karton: Kiselica Aldin, Aščerić Džihad (Prva bošnjačka gimnazija)

Treća gimnazija: Grbo, Imamović, Suljević, Muhasilović, Ahmić, Mešić, Milišić, Mulahasanović, Sudžuković.

Prva bošnjačka gimnazija: Velić, Sefić, Kiselica, Rešidović, T.Muratović, M.Muratović, Druškić, Hibić, Aščerić, Lugonjić, Maksić, Gogić.









Autor: SportCentar Datum:

Facebook preporuke