Scsport.ba > Fotogalerija > Poznati parovi četvrfinala, termini će biti naknadno određeni

Poznati parovi četvrfinala, termini će biti naknadno određeni
Foto: Branimir Prijak

Liga srednjih škola

Poznati parovi četvrfinala, termini će biti naknadno određeni


Autor: SportCentar
Datum:

U četvrfinalu snage će odmjeriti: Elektrotehnička škola Pofalići - Srednje medicinska škola Jezero, Gimnazija Dobrinja - Druga gimnazija, Treća gimnazija – Prva bošnjačka gimnazija i Katolički školski centar - Peta gimnazija.

Odigrane su utakmice 3. kola druge faze Lige srednjih škola u malom fudbalu, nakon čega su poznati i učesnici četvrfinalnih mečeva.

Plasman među osam najboljhih ekipa u Kantonu Sarajevo izborili su: Elektrotehnička škola Pofalići, Srednje medicinska škola Jezero, Gimnazija Dobrinja, Druga gimnazija, Treća gimnazija, Prva bošnjačka gimnazija, Katolički školski centar i Peta gimnazija.

U četvrfinalu snage će odmjeriti: Elektrotehnička škola Pofalići - Srednje medicinska škola Jezero, Gimnazija Dobrinja - Druga gimnazija, Treća gimnazija – Prva bošnjačka gimnazija i Katolički školski centar - Peta gimnazija.

Termini četvrtfinalnih susreta bit će naknadno određeni.

Rezultati 3. kola:

Prva gimnazija – Peta gimnazija 1:8

Strijelci: Kunić 1 / Tahiri, Mešić, Duro po 2, Kasapović 1, Aganspahić 1.
Prva gimnazija: Hadžić, Muratović, Kunić, Malinović, Milić.
Peta gimnazija: Hasanović, Gvozdić, Duro, Aganspahić, Mešić, Tahiri, Zeba, Mešić, Kasapović.

Gimnazija Obala – Katolički školski centar 5:3
Strijelci: Huseinbegović 3, Šahić 2 / Osmanagić 2, Ibrahimpašić 1.
Gimnazija Obala: Mulić, Fazlić, Salčin, Šahić, Huseinbegović, Rustempašić.
Katolički školski centar: Jahura, Bektaš, Ilić, Ibrahimpašić, Osmanagić, Kabiljo.

Željeznički školski centar – Elektrotehnička škola Pofalići 2:5

Strijelci: Memišević 2 / Zildžović 1, Glasić 1, Nurović 1, Granilo 1, Kadrić 1.
Žuti karton: Lončarić Kemal (Elektrotehnička škola Pofalići).
Željeznički školski centar: Đaferović, Mulaosmanović, Kapetanović, Čutura, Katana, Hodžić, Memišević.
Elektrotehnička škola Pofalići: Gojak, Fočo, Glasić, Granilo, Zildžović, Lončarić, Kadrić, Mujezinović, Mujezin, Nurović, Fulurija, Kajević.

Građevinsko-geodetska škola – Gimnazija Dobrinja 0:5

(registrovano 5:0 u korist Gimnazije Dobrinja jer ekipa Građevinsko-geodetske škole nije došla)

Srednja medicinska škola Bjelave – Prva bošnjačka gimnazija 1:2
Strijelci: Kurtić 1 / Rešidović 1, Maksić 1.
Žuti karton: Hođić Amel, Šalaka Tarik (Srednja medicinska škola Bjelave).
Srednja medicinska škola Bjelave: Hođić, Zalihić, Šenderović, Bašić, Makaš, Šalaka, Kurtić, Šehić.
Prva bošnjačka gimnazija: T.Muratvić, M.Muratović, Plakalo, Sefić, Viteškić, Maksić, Čavčić, Lugonjić, Rešidović, Hibić.

Gazi Husrev-begova medresa – Treća gimnazija 1:5
Strijelci: Turjačanin 1 / Milišić 2, Sudžuković 2, Suljević 1.
Žuti karton: Mujaković Hasan (Gazi Husrev-begova medresa), Dinarević Damir, Sudžuković Đenan, Mešić Edin (Treća gimnazija).
Gazi Husrev-begova medresa: Hodžić, Mujaković, Hamidović, Turjačanin, Čelenka, Hajrić, Karašin, Delić.
Treća gimnazija: Grbo, Suljević, Ahmić, Dinarević, Imamović, Baručija, Tanović, Odobašić, Milišić, Sudžuković, Mešić, Hanjalić.

Srednje medicinska škola Jezero – Ugostiteljsko-turistička škola 1:1

Strijelci: Bibić 1 / Karić 1.
Srednje medicinska škola Jezero: Bibić, Parla, Mihajlović, Čaušević, Kurtić, Kukavica, Šljivo, Bjelak, Čorbo.
Ugostiteljsko-turistička škola: Šutalo, Macanović, Radovac, Vilić, Halađija, Šehić, Kuloglija, Karić.

Druga gimnazija – Srednja zubotehnička škola 5:0
(registrovano za Drugu gimnaziju, jer je ekipa Srednje zubotehničke škole kažnjena izbacivanjem iz lige)









Autor: SportCentar Datum: