Scsport.ba > Fotogalerija > Dječaci Treće gimnazije i dalje na maksimalnom učinku, visoka pobjeda djevojaka Druge gimnazije

Dječaci Treće gimnazije i dalje na maksimalnom učinku, visoka pobjeda djevojaka Druge gimnazije

Liga srednjih škola, 4. kolo

Dječaci Treće gimnazije i dalje na maksimalnom učinku, visoka pobjeda djevojaka Druge gimnazije


Autor: SportCentar
Datum:

Stopostotan učinak nakon ovoga kola u konkurenciji muškaraca ima samo ekipa Treće gimnazije koja je u ovom kolusa 2:1 savladala Srednju medincinsku školu Bjelave.

Ovoga vikenda u Zetri je odigrano 4. kolo Ligre srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu. Stopostotan učinak nakon ovoga kola u konkurenciji muškaraca ima samo ekipa Treće gimnazije koja je u ovom kolusa 2:1 savladala Srednju medincinsku školu Bjelave.

Nakon četvrtog odigranog kola Lige srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu, ni u grupi gdje igraju ženske ekipe nije bilo većih promjena. Lider Peta gimnazija sa 3:1 slavila je protiv "fenjeraša" Srednje ekonomske škole, dok su djevojke Druge gimnazija ostvarile visoku pobjedu nad Građevinsko-geodetskom školom. "Zubarke" su sa 2:1 slavile protiv Elektrotehničke škole sa Pofalića.

GRUPA A
MS poljoprivredna škola 0
Peta gimnazija 5

*Utakmica je rezultatom 5:0 registrovana u korist Peta gimnazija jer se ekipa MS poljoprivredne škola nije pojavila.

Sredanja ekonomska škola 4
Sredanja zubotehnička škola 6

Strijelci: Selmani 3, Puce / Kulović 3, Begić 2, Mehinović
SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Ćatović, Puce, Cernica, Selmani, Ahmetagić, Zovkić.
SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Fočo, Begić, Kulović, Muhović, Mehinović, Redžović, Đanda.

Tabela GRUPA A
1. Srednja zubotehnička škola 4 3 0 1 16:8 9
2. Peta gimnazija 3 2 0 1 9:4 6
3. Druga gimnazija 3 2 0 1 10:7 6
4. Srednja ekonomska škola 3 1 0 2 10:15 3
5. MS poljoprivredna škola 3 0 0 3 4:15 0
*U četvrtom kolu slobodna je bila ekipa Druge gimnazije.

GRUPA B
Gazi Husrev-begova medresa 0
Gimnazija Dobrinja 1

Strijelac: Eminović
Žuti karton: Omerović (Gazi Husrev-begova medresa), Begović (Gimnazija Dobrinja)
GAZI HUSREV-BEGOVA MEDRESA: I. Hodžić, Zejd, Omerović, Čelenka, Šehić, Mujčin, A. Hodžić, Đozić, Hamidović, Ibišević.
GIMNAZIJA DOBRINJA: Glavan, Begović, Smječanin, Memišević, Eminović, Hadžifejzović, Hadžiahmetović, Hadžović.

Srednja medicinska škola Jezero 4
Prva Bošnjačka gimnazija 5

Strijelci: Džafić 2, Džanko, Sadiković / T. Muratović 2, Rešidović, 2, M. Muratović
Žuti karton: Džafić (Srednja medicinska škola Jezero)
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA JEZERO: Parla, Sadiković, Džanko, Džafić, Kukavica, Bjelak.
PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Kiselica, Kurtanović, T.Muratović, M.Muratović, Plakalo, Rešidović, Sefić, Tanjović, Velić, Yosef.

Tabela GRUPA B
1. Prva bošnjačka gimnazija 3 2 1 0 10:6 7
2. Gimnazija Dobrinja 4 2 1 1 6:4 7
3. Gazi Husrev-begova medresa 3 1 0 2 6:5 3
4. Srednje medicinska škola Jezero 3 1 0 2 7:9 3
5. Škola metalskih zanimanja 3 1 0 2 5:10 3
*U četvrtom kolu slobodna je bila ekipa Škola metalskih zanimanja.

GRUPA C
Srednja medicinska škola Bjelave 1
Treća gimanzija 2

Strijelci: Maslo / Sudžuković, Mešić
Žuti karton: Hodžić (Srednja medicinska škola Bjelave), Milišić, Dinarević (Treća gimnazija)
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Hodžić, Maslo, Kurtić, Bašić, Arnautović, Šenderović, Kozić, Šehić, Zalihić, Makaš.
TREĆA GIMNAZIJA: Grbo, Imamović, Suljević, Mešić, Ahmić, Milišić, Sudžuković, Dinarević.

Elektrotehnička škola Pofalići 5
Perzijsko-bosanski koledž 0

*Utakmica je rezultatom 5:0 registrovana u korist Peta gimnazija jer se ekipa Perzijsko-bosanskog koledža nije pojavila.

Tabela GRUPA C

1. Treća gimnazija 4 4 0 0 10:4 12
2. Srednja medicinska škola Bjelave 3 1 1 1 9:8 4
3. Elektrotehnička škola Pofalići 3 1 1 1 9:5 4
4. Perzijsko-bosanski koledž 3 1 0 2 11:13 3
5. SŠ za tekstil, kožu i dizajn 3 0 0 3 5:14 0
*U četvrtom kolu slobodna je bila ekipa SŠ za tekstil, kožu i dizajn.

GRUPA D
Katolički školski centar 3
Tursko-bosanski koledž 2

Strijelci: Došljevski 2, Lalić / Nikšić 2
Žuti karton: Bektaš, Lalić (Katolički školski centar)
Crveni karton: Došljevski (Katolički školski centar) 2 žuta kartona, Čakrama 2 žuta kartona, Dedeić Haris (Tursko-bosanski koledž) 2 žuta kartona.
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Jahura, Tunjić, Bektaš, Bošić, Došljevski, Osmanagić, Lalić, Kabiljo.
TURSKO-BOSANSKI KOLEDŽ: Čakrama, Kasumović, Aljić, Dedeić, Nikšić, Podgorčević.

Prva gimnazija 1
Srednjoškoleki centar Vogošća 0

Strijelac: Kovačević
PRVA GIMNAZIJA: Milić, Spahić, E. Muratović, T. Muratović, Malinović, Kovačević, Šemšić, Hadžić, Sakić.
SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Arnaut, Šehić, Hastor, Atlić, Nurko, Durgutović, Pandžić, Čutura, Osmanoović, Avdić, Salkić.

Tabela GRUPA D
1. Katolički školski centar 3 2 0 1 8:2 6
2. Prva gimnazija 3 2 0 1 4:3 6
3. Građevinsko-geodetska škola 3 2 0 1 7:11 6
4. Tursko-bosanski koledž 3 1 0 2 11:6 3
5. Srednjoškolski centar Vogošča 4 1 0 3 5:10 3
*U četvrtom kolu slobodna je bila ekipa Građevinsko-geodetske škole.

GRUPA E
Gimnazija Obala 3
Ugostiteljsko-turistička škola 4

Strijelci: Hrelja 2, Hota / Burović, Škrijelj, Vilić, Radovac
Žuti karton: Šahić, Huseinbegović (Gimnazija Obala), Škrijelj (Ugostiteljsko-turistička škola)
GIMNAZIJA OBALA: Srna, Hota, Šahić, Selimović, Huseinbegović, Mujezinović, Salčin, Šakić, Hrelja, Plakalo, Handžić, Šuvalija.
UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA: Šutalo, Škrijelj, Vilić, Burović, Karić, Radovac, Šehić, Macanović.

Slušna 1
Željeznički školski centar 2

Strijelci: H. Keserović / Kapetanović, Pilipović
SLUŠNA: H. Keserović, Islami, Mujanović, M. Keserović, Muminović, Dedić, Drnda, Lepenica, Deranjić, Avdibegović.
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Neradin, Bešić, Kapetanović, Čutura, Katana, Hodžić, Pilipović.

Tabela GRUPA E
1. Željeznički školski centar 4 3 0 1 12:9 9
2. Gimnazija Obala 3 2 0 1 13:9 6
3. Ugostiteljsko turistička škola 3 2 0 1 10:6 6
4. Slušna 3 1 0 2 13:9 3
5. Internacionalna 3 0 0 3 4:19 0
*U četvrtom kolu slobodna je bila ekipa Internacionalne.

GRUPA DJEVOJKE
Građevinsko-geodetska škola 0
Druga gimnazija 8

Strijelci: Mujan 6, Oruč 2
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA: Škaljić, Pilav, Šikalo, Sadiku, Šanta.
DRUGA GIMNAZIJA: Avdić, Alispahić, Nevesinjac, Bećiragić, Hodžić, Ibrahimpašić, Memić, Mujan, Oruč, Jačević.

Srednja zubotehnička škola 2
Elektrotehnička škola Pofalići 1
Strijelci: Hodžić, Mušanović / Đogić
SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Mušanović, Hodžić, Kustura, Salihbegović, Drnda, B. Dacić, D. Dacić.
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA POFALIĆI: Hamzić, Alispahić, Đogić, Mutapčić, Salčinović, Ajanović, Bećirbašić, Omerhodžić, Ramić.

Peta gimnazija 3
Srednja ekonomska škola 1
Strijelci: Čatić 3 / Kadić
PETA GIMNAZIJA: Dukolji, Čatić, Jusić, Hajro, Ćatić, Jašarević, Nukić, Boudel, Džanić.
SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Poričanin, Omeragić, Saljić, Velić, Turković, Kadić, Šečić, Brdarić, Demirović.

TABELA DJEVOJKE
1. Peta gimnazija 4 4 0 0 23:4 12
2. Srednja zubotehnička škola 4 3 0 1 10:10 9
3. Druga gimnazija 4 2 1 1 13:9 7
4. Elektrotehnička škola Pofalići 4 1 1 2 9:8 4
5. Građevinsko-geodetska škola 4 1 0 3 3:17 3
6. Srednja Ekonomska škola 4 0 0 4 2:13 0









Autor: SportCentar Datum:

Facebook preporuke