Zrinjski ubjedljiv protiv Croatije, bivši član Željezničara zablistao hat-trickom u prvom dijelu

U trening utakmici protiv NK Croatia Zmijavci fudbaleri Zrinjskog upisali su trijumf rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu tri pogotka postigao je Madžid Šošić. Mladi fudbaler nedavno je pojačao redove Zrinjskog, a prethodno je igrao za omladinske selekcije Željezničara i Hajduka. Danas je postigao golove u 24., 25. i 45. minuti.

U nastavku su postignuta još dva pogotka – prvo je Nikola Šalinović (64.) postigao autogol, dok je poraz hrvatskog drugoligaša ublažio Petar Bašić-Šiško (68.)

Podsjetimo, pred ekipom Zrinjskog je veliki derbi u drugom kolu Premijer lige u kojem Pod Bijeli Brijeg stiže Velež.