Zrinjski u Međugorju savladao novog bh. premijerligaša u prijateljskoj utakmici

Zrinjski je savladao novog premijerligaša Posušje u prijateljskoj utakmici na terenu Sport Centra Circle International u Međugorju (2:1).

Plemići su došli u prednost u petoj minuti kada je pogodio Nemanja Bilbija poslije ubačaja Ćorluke. Do kraja prvog dijela susreta rezultat se nije mijenjao.

Do novog pogotka moralo se čekati do 70. minute. Tada je Anes Mašić pogodio stativu, a odbijenu loptu u mrežu poslao je mladi Nikša Šičić za 2:0.

Posušje je uspjelo doći po pogotka u 82. minuti. U šesnaestercu se poigravao Ivan Jajalo, a to je iskoristio kapiten Davor Landeka i pogodio za 2:1.

Zrinjski – Posušje 2:1

ZRINJSKI: Kukić, Ćorluka (31′ Marušić), Jakovljević (31′ Magdić), Bošković, Bekić, Zlomislić (31′ Savić), Kamenar (31′ Gadže), Tičinović (31′ Malekinušić), Ljubić (31′ Bašić), Juranović (31′ Škrijelj), Bilbija. Drugo poluvrijeme: Soldo, Marušić (61′ Iličić), Magdić (61′ Barišić), Gačić, Čoko, Savić (61′ Vazda), Gadže (61′ Jajalo), Malekinušić (61′ Šilić), Bašić (61′ Prskalo), Škrijelj (61′ Bošnjak), Mašić.

POSUŠJE: Baćak, J.Barišić, Brekalo, Lučić, T.Barišić, Vranjić, Serdarušić, Ilinković, Bešlić, Vukoja i Begić.