Zrinjski igra sve bolje: Pogledajte kako su Mostarci stigli do bodova protiv Krupe

U susretu 9. kola Premijer lige BiH nogometaši Zrinjskog pobijedili su u gostima Krupu rezultatom 0:3.

Pobjednik je odlučen praktično već u prvoj trećini utakmice. Zrinjski je poveo u 14. minuti preko Damira Zlomislića, Nemanja Bilbija povećao je na 2:0 u 18. minuti, a kada je u 25. minuti crveni karton zbog prigovora dobio napadač Krupe Stefan Nikolić više nije bilo povratka za domaće

U nastavku treći pogodak za goste postigao je Dinko Trebotić u 68. minuti što je bio i konačni rezultat utakmice. Bio je to treći uzastopni trijumf Zrinjskog koji igra sve bolje…

Najaznimljivje detalje sa susreta pogledajte na YouTube kanalu Arene Sport.