Zrinjski fantastično otvorio meč na Kipru, APOEL-u nije dugo trebalo za preokret

Fudbaleri Zrinjskog poveli su na samom startu utakmice protiv APOEL-a na gostovanju, ali ce Kiprani brzo vraćaju u meč i preokreću rezultat.

Iz prve prave prilike Zrinjski je poveo na Kipru. Todorović je u 11. minuti uputio centaršut, a glavom je pogodio raspucani Ivančić. Uslijedilo je veliko slavlje Plemića.

Ipak, nije mnogo trebalo domaćinu da poravna rezultat. Igrao se 14. minut kada je Omer Atzili dobio povratnu loptu i pogodio je za 1:1.

Nije dugo trebalo za kompletan preokret. Kosovski reprezentativac Atdhe Nuhiu je u 26. minuti odlično pogodio glavom nakon kornera za 2:1.