Zmajevi kreirali nesvakidašnji gol: Sjajan pogodak Hodžića na asistenciju Hajradinovića

Bosanskohercegovački reprezentativci Armin Hodžić i Haris Hajradinović kreirali su akciju za drugi gol Kasimpase u remiju sa Antalyom rezultatom 2:2.

Kasimpasa je golom Koite imala prednost na poluvremenu, a nakon nešto više od sat vremena ona je udvostručena.

Igrao se 65. minut kada je Haris Hajradinović ubacio za svog kolegu iz reprezentacije BiH, Armina Hodžića, koji je fantastično improvizovao i glavom lobovao golmana gostiju.

Ipak, do kraja utakmice domaći su pali i dozvolili su gostima povratak u igru i dva gola dovoljna za veliki bod.