Zlata vrijedan trijumf Trabzona u Podgorici: Odličan nastup Stipanovića

Prvu četvrtinu su dobili gosti rezultatom 21:22 kao i drugu 15:19, pa su na odmor otišli pri prednosti 36:41.

Nastavili su izabranici Nenada Markovića sa fantastičnim igrama i u trećoj dionici koju su dobili 16:20, te su u posljednju četvrtinu ušli sa devet poena prednosti što su i zadržali.

Ovo je Trabzonu bila peta pobjeda uz tri poraza dok je Budućnost ubilježila peti poraz uz tri pobjede, te su košarkašima koje sa klupe predvodi Nenad Marković vrata drugog kruga širom otvorena.

Trabzon je do pobjede vodio Dwight Hardy sa 20 poena i pet asistencija, Veličković je ubacio 16 dok su Kinsey i Stipanović ubacili po 15 poena, a Andrija je imao i dva skoka i dvije asistencije.

Kod Budućnosti najefikasniji je bio Subotić sa 19, a poen manje je ubacio Dragičević dok je Cook susret završio sa 16. Još su dvocifreni bili Jaramaz sa 11, te Sead Šehović sa deset poena.

Budućnost-Trabzon 79:82 (21:22, 15:19, 16:20, 27:21)