Živković postigao gol klubu čiji je dres nosio do prije sedam dana: PAOK u play-offu Lige prvaka

Završen je i drugi meč trećeg pretkola Lige prvaka, a PAOK je u Solunu sa 2:1 savladao portugalsku Benficu i plasirao se u play-off.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, a u drugom je pala odluka o tome ko će proći dalje.

PAOK do vodstva od 1:0 dolazi u 63. minuti preko Giannoulisa, da bi na 2:0 povisio Andrija Živković u 75. minuti. Zanimljivo, Živković je PAOK pojačao prije sedam dana, a tada je stigao upravo iz Benfice, kluba kojem je večeras postigao gol.

Tako je Živković priredio slatku osvetu Benfici iz koje je besplatno stigao u grčki klub. Benfica duboko u sudijskoj nadoknadi samo uspijeva stići do počasnog pogotka preko Rafe Silve, koji je pogodio za konačnih 2:1.

PAOK je tako uspio napraviti iznenađenje i ogroman uspjeh, pošto je izbacio kvalitetniji i dosta finansijski stabilniji i bogatiji klub od sebe.