Sport Centar

Završena grupna faza Royal KINDER Jelly lige osnovnih škola KS

Završena grupna faza Royal KINDER Jelly lige osnovnih škola KS

Inače, ova liga igra se u organizaciji Udruženja za razvoj sporta BiH – Sport Centar, te zahvaljujući podršci Ministarstva kulture i sporta Kantona Sarajevo, Ministarstva obrazovanja i Bosnalijeka. 

Prva osnovna škola – O.Š. Porodice ef. Ramić 5:1 (Džanko 4, Topalović / Korjenić) 

Prva osnovna škola: Husilović, Čelović, Topalović, Džanko, Ahmedspahić, Mulić Bel., Mulić Ber., Škrijelj, Hadžović, Nezić, Hamidović, Sabljica, Šuntić. 

O.Š. Porodice ef. Ramić: Kadrić, Helja, Osmanović, Korjenić, Gljiva, Džebić, Zahirović, Šuvalija, Ćebo, Selimović, Suljagić, Hota, Šehović. 

O.Š. Grbavica I – O.Š. Đulistan 3:1 (Čampara 2, Husić / Muratović) 

O.Š. Grbavica I: Popović, Hodžić, Čampara, Ređović, Kulagija, Čoloman, Subašić, Kapetanović, Hadžić, Arnautović. 

O.Š. Đulistan: Muratović, Zerdo, Tatar, Bečić, Hrelja, Suljić, Bahtanović, Musa, Šahinović, Fazlić, Spahić. 

Četvrta osnovna škola – O.Š. Malta 4:0 (Ar. Berilo 3, Ad. Berilo) 

O.Š. Četvrta osnovna: Lokvančić, Berilo, Karić, Sobo, Bublin, Karović. 

O.Š. Malta: Kusturica, Berbić, Grcić, Nogo, Trbonja, Bejić, Eskija, Merdić, Mostarlić, Pavlak. 

O.Š. Mehmedalija Mak Dizdar – Osma osnovna škola 1:2 (Tumbul / Pašić, Salihagić) 

O.Š. Mehmedalija Mak Dizdar: Marić, Mahinagić, Ibrišagić, Kršo, Tumbul, Fahrić, Radonja, Imamović, Misa, Džaferović. 

O.Š. Osma osnovna: Selmanović, Bajraktarević, Salihagić, Pašić, Mehmedspahić, Palalija. 

O.Š. Vladislav Skarić – O.Š. Alija Nametak 0:2 (Podrug 2) 

O.Š. Vladislav Skarić: Gušić, Šehović, Begić, Durić, Maslo, Bajrović. 

O.Š. Alija Nametak:
 Podrug, Durić, Osmić, Redžović, Tanković, Ališa, Džudža, Muhić, Granilo, Grbavica, Hajdarević, Dervišagić, Katica. 

O.Š. Musa Ćazim Ćatić – O.Š- Avdo Smailović 0:5 (službeni rezultat) 

Osma osnovna škola – O.Š. Alija Nametak 2:1 (Pašić, Salihagić / Podrug) – nadoknada iz prvog kola

fudbalska reprezentacija bihterry stotts
KOMENTARI

KOMENTARI