Zasad blijeda predstava: Mirne mreže u prvom poluvremenu duela Krupe i Sarajeva

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Krupe i Sarajeva, a vidjeli smo blijedu predstavu dva tima, pa se na odmor otišlo bez pogodaka (0:0).

Krupa je odlučno ušla u meč i napadala u prvih nekoliko minuta, ali je Sarajevo brzo uspostavilo kontrolu i preuzelo inicijativu.

Kako je vrijeme prolazilo, Sarajevo je bilo nešto opasnije, pokušavalo igrati od noge do noge, a napadi su uglavnom išli po desnoj strani preko Ivana Jukića, ali njega su defanzivci Krupe dobro čuvali.

Najveća prijetnja po gol Kolaka bio je udarac Handžića iz slobodnog udarca u 25. minuti, ali golman Krupe je uspio uhvatiti tu loptu.

Od 30. minute je na terenu nešto bolje stajala Krupa, ali ni domaći nisu uspjeli napraviti niti jednu ozbiljnu priliku.

Na odmor se otišlo bez golova, a nadamo se da ćemo u nastavku vidjeti bolju predstavu dva kluba.