Zaostala utakmica trećeg kola PLBiH: Borac u Sarajevu savladao Bosnu

U zaostaloj utakmici trećeg kola rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine RK Borac iz Banja Luke savladao je ORK Bosna u dvorani Ramiz Salčin u Sarajevu rezultatom 22:30.

Nakon desetak minute igre Borac je počeo praviti veću razliku, tako da su do kraja prvog poluvremena imali šest golova prednosti (9:15).

U nastavku Bosna nije uspjela da se vrati u igru, a Borac je čuvao vodstvo, koje je u jednom trenutku iznosilo i devet golova, a na kraju su gosti slavili sa 22:30.

Luka Knežević je bio najefikasniji kod Borca sa sedam golova, a po pet su dodali Luka Perić, Marko Lukić i Vlado Draganić. U redovima Bosne četiri puta je pogađao iskusni Muhamed Toromanović.