Sport Centar

Zanimljivi rezultati u drugom kolu SC Lige srednjih škola

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano drugo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

Zanimljivi rezultati u drugom kolu SC Lige srednjih škola
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano drugo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

U drugom kolu kada su u pitanju muškarci, odigrano je devet susreta, a u izvještaju ispod pogledajte rezultate koji su postignuti danas.

GHB MEDRESA – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 2:3 (ČOLAKOVIĆ X2 / HAJDAREVIĆ, DURAN X2)

GHB MEDRESA: KUĆANOVIĆ, SMRIKO, FEHRIĆ, ČOLAKOVIĆ, SOLO, ŠORLIJA, ALLETIĆ, OPERTA, JUSIĆ, ALIBABIĆ, KARAJBIĆ, LENDO, AIT IDR, DELIĆ, ZUKIĆ, HRNJIĆ, SINANOVIĆ, SELIMOVIĆ, HAMIDOVIĆ, KOŽLJAK, MEŠA, KARAVDIĆ, OMERDIĆ, ZULIĆ, BAŠIĆ, GADŽUN, AGANOVIĆ.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR : JAMAKOVIĆ, ŽUNIĆ, ZEC, ĐIP, ALJOVIĆ, DURAN, LUKIĆ, ŠPILJA, SMAJIĆ, GUŠO, KALTAK, DOLIĆ, MUHIĆ.

TREĆA GIMNAZIJA – PRVA GIMNAZIJA 2:1 (DELIĆ X2 / NOVO)

TREĆA GIMNAZIJA: EGHO, SOFIĆ, DERVIĆ, BEGIĆ, KARIĆ, DŽINDO, DELIĆ, ZUKO, GONDŽO, GUŠO, KAHVEDŽIĆ, BOUDELLAA, GRIZOVIĆ.

PRVA GIMNAZIJA: HRAPOVIĆ, VITLAR, NOVO, NIJEMČEVIĆ, TOŠIĆ, SALANOVIĆ, TRAKIĆ, BERILO, AVDIĆ, CURO, LJUTA, BAHADOR, KALJIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI – SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 1:1 (POPARA / SELAK)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI: HODŽIĆ, AJDIN, LJUMA, ŠUPUK, KAKNJAŠEVIĆ, POPARA, ČOMOR, MUJANOVIĆ, DEMIROVIĆ, OPUTA, ĐERZIĆ, SALIHAGIĆ, MILIŠIĆ, HUKIĆ, RUSTEMI, PEKMEZ, ODOBAŠIĆ, ALIĆ, RAMIĆ, DRINA, HARBAŠ, BAJRIĆ, NOVALIJA.

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: MURATOVIĆ, VIDOVIĆ, SJENAR, HAMZABEGOVIĆ, PRLJAČA, SELAK, ČOMOR, TURČALO, PAPIĆ, VUČKIĆ, HAJDAREVIĆ.

MAARIF KOLEDŽ – SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA 1:6 (LILA / FEJZIĆ X2, MUSTAFIĆ X2, MUSTAFIĆ, REDŽEPAGIĆ)

MAARIF KOLEDŽ: GUNEY, HAKIMI, ALI AHMED, LILA, ILHAN, AŠĆERIĆ, BAJRIĆ, BALOVIĆ, MERKEZ, DULJEVIĆ, AMMAR, GEZAL, KATICA.

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA: DRKIĆ, ČIZMIĆ, MUSTAFIĆ, GASAL, KOVAČ, OMERBEGOVIĆ, KURSPAHIĆ, KUNDAK, HALILOVIĆ, FEJZIĆ, OGLEČEVAC, BUČAN, REDŽEPAGIĆ, HADŽIAVDIĆ, BAJRAKTAREVIĆ, KRIŽEVAC, MULAOSMANOVIĆ.

GIMNAZIJA OBALA – DRUGA GIMNAZIJA 0:5 (HALILOVIĆ X3, BEZDROB, ALIHODŽIĆ)

GIMNAZIJA OBALA: TOKAČA, KOKOROVIĆ, OMEROVIĆ, KORMAN, BAHTIJAREVIĆ, ALIĆ, VUKAS, MUJAN, BEJDIĆ, ŠAŠIĆ, TASO, HUSEINOVIĆ.

DRUGA GIMNAZIJA: MIRVIĆ, HALILOVIĆ, ALIHODŽIĆ, HELAĆ, BORČAK, BAKOVIĆ, LEKIĆ, BEZDROB, ĆATIĆ, HODŽIĆ, HUJIĆ, FORIĆ.

GIMNAZIJA SST – SŠPVUD 0:4 (HODŽIĆ, ĆUTAHIJA, RIBIĆ X2)

GIMNAZIJA SST: KOMINLIJA, MUJEZINOVIĆ, ALILOVIĆ, ŠABANOVIĆ, ŠABIĆ, GAJEVIĆ, MEŠEVIĆ, VERLAŠEVIĆ, ALIJAGIĆ, HASOVIĆ, ETEMOVIĆ, ĆELOSMANOVIĆ, JURAK.

SŠPVUD: ŠABANOVIĆ, RUSTEMPAŠIĆ, PARIPOVIĆ,BERBIĆ, STARHONIĆ, LOKVANČIĆ, MUTAPČIĆ, HROMO, RIBIĆ, ĆUTAHIJA, HURIĆ, HODŽIĆ.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 3:2 (ŠEHOVIĆ X2, AGIĆ / TOPUZ X2)

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: BAJROVIĆ, ŠEHOVIĆ, KHASHOUF, VESELINOVIĆ, AGIĆ, MAHMUTOVIĆ, HISENI, MERKEZ, KAPO, POTURA, POJATA.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: BEGIĆ, DELIĆ, MEHMEDSPAHIĆ, ČIČAK, MURATOVIĆ, IMAMOVIĆ, BIJELONJA, KOVAČ, HAMZAGIĆ, TOPUZ, ĐULOVIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ – SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA 1:2 (MUŠANOVIĆ / SEJDOVIĆ X2)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ: NAHIĆ, SABIĆ, BULBUL, BEŠIREVIĆ, DELIĆ, DERVIŠEVIĆ, BULJUBAŠIĆ, MUŠANOVIĆ, TALOVIĆ, HODŽIĆ, KORJENIĆ.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: ĐOZO, OSMANKOVIĆ, LUKOVAC, MEHIČIĆ, PANDŽIĆ, BRKANIĆ, ČIŠIJA, HOŠIĆ, KOČEVIĆ.

GIMNAZIJA DOBRINJA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 2:2 (HASEČIĆ X2 / ČOVRK, KOŽLJAK)

GIMNAZIJA DOBRINJA:KREZIĆ, PRCIĆ, MEMIŠEVIĆ, HASEČIĆ, KATICA, HAJ, HADŽIMUSIĆ, TRNKA, KREČO, DECOVSKI, RIBIĆ, ATIĆ, BAJRIĆ, BAJRAMOVIĆ, SIJAMIĆ, SIJERČIĆ, BARALIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: SALIHOVIĆ, MUJIĆ, KOŽLJAK, ČOVRK, ALI SHANAN, ZULIĆ, HALAĆ, NEIMARLIJA, AVDIĆ, DERVIŠAGIĆ, ČUČUKOVIĆ, ZOLOTA, HADŽIĆ, RAMIĆ, EFENDIĆ, KEČANOVIĆ, KOVAČEVIĆ, DŽOKANOVIĆ, DIZDAREVIĆ, HODŽIĆ, ŠUVALIJA, KADRIĆ, ARNAUTOVIĆ, KARAMOVIĆ, KABAKLIJA, MURATOVIĆ, SKORUPAN, ZORLAK, ŽBANIĆ.

Današnje mečeve sudili Hasančić Mirza i Kundo Ali, te Kapo Amar i Smajović Adis.

lss
KOMENTARI

KOMENTARI