Wolvesi od sjaja do očaja: Ekipa Watforda preokretom iz snova osigurala finale FA Kupa

Danas su u okviru polufinala FA Kupa snage odmjerili Watford i Wolvesi, a konačan rezultat je glasio 3:2.

Nije sve bajno počelo za Watford jer su nakon prvog poluvremena gubili sa 0:1, strijelac gola je bio Doherty u 36. minuti na asistenciju Jote.

Potom je Jimenez u 62. minuti udvostručio vodstvo Vukova, koje su nakon ove prednosti svi vidjeli u finalu FA Kupa.

Neizvjesnost u utakmicu donosi Deulofeu, koji je smanjio na 1:2 u 79. minuti, a u dramatičnoj završnici Deeney je golom iz penala donio produžetke.

Preokret iz snova je donio onaj igrač i koji ga je započeo Deulofeu u 104. minuti na asistenciju Graya.

To je bio i konačan rezultat utakmice, a Watford će se u finalu sastati sa favorizovanim Manchester Cityjem koji je u polufinalu savladao Brighton rezultatom 1:0.