West Ham srušio nemoćni United, Wolvesi se spasili poraza u posljednjim sekundama

U 6. kolu engleske Premier lige West Ham je na Olimpijskom stadionu u Londonu pobijedio Manchester United 2:0.

Čekićari su poveli u 44. minuti kada je Jarmolenko pogodio sa distance za 1:0. Pobjedu domaćih ovjerio je sjajnim golom iz slobodnog udarca Cresswell u 84. minuti.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDJE.

U istom terminu igrali su i Crystal Palace i Wolverhampton, a na kraju je bilo 1:1.

Domaćin je poveo autogolom Dendockera u 46. nakon udarca Warda, a Wolvesi su se spasili poraza golom Jote u 96. minuti za 1:1.