Vranješ pogodio za Legiju, pa zaradio crveni karton

Gosti su u vodstvo došli nakon pet minuta igre, a strijelac je bio Rybski da bi poslije pola sata igre Stojan Vranješ izjednačio rezultat.

Svega četiri minute poslije Prijović je donio potpuni preokret domaćima da bi Brzyski u 39. minuti susreta postavio rezultat prvog dijela.

U nastavku još jedan pogodak, a strijelac je Nikolić u 64. minuti utakmice koji je tako postavio konačan rezultat utakmice, te nakon pobjede od 1:2 u prvom meču obezbijedio Legiji plasman u polufinale nacionalnog Kupa.

Naš povremeni reprezentativac Stojan Vranješ je odigrao svih 90 minuta za svoj klub, a u 87. minuti utakmice je dobio direktan crveni karton.

Legia-Chojniczanka 4:1 (Vranješ 30’, Prijović 34’, Brzyski 39’, Nikolić 64’; Rybski 5’)