Vrabac solidan u prvom gostujućem trijumfu Partizana ove sezone

Prvu četvrtinu je dobio Partizan rezultatom 11:13 kao i drugu 16:23, pa je na desetominutni odmor otišao sa prednosti od devet poena, 27:36.

Domaći ipak igraju puno bolje u trećem periodu igre kojeg dobijaju 28:19, pa se u posljednjih deset minuta ulazi sa neriješenim rezultatom, 55:55.

Ipak, Partizan je zaigrao bolje do kraja utakmice i slavio zasluženu pobjedu do koje su ga vodili Cvetković sa 21 poenom, te Jones sa 19 dok je Wilson dodao 14. Još je dvocifren bio Vitkovca sa 12 poena dok je naš reprezentativac Adin Vrabac za nešto više od 12 minuta na parketu ubacio četiri poena i imao tri skoka.

Na drugoj strani Kastrati je bio najefikasniji sa 15 poena, dok su po 11 ubacili Lalić, Ivanov i Sinovec, a deset je dodao Lapornik.

Krka-Partizan 70:75 (11:13, 27:36, 28:19, 15:20)