(VIDEO) Utakmicu Kupa BiH između Radničkog i Sarajeva gledajte uživo OVDJE

U Lukavcu se na stadionu Jošik danas igra odgođeni meč 1/16 finala Kupa BiH, a Radničkom gostuje Sarajevo.

Sarajevo je u meč ušlo kao apsolutni favorit, dok se domaćin uzda u domaći teren i nada čudu i prolasku dalje.

Sastavi za ovaj meč izgledaju ovako:

Radnički: Smajić, Salihović, Halilagić, Kasumović, Junuzović, Mujagić, Murselović, Čučkušić, Dautović, Bećirović, Nukić.

Sarajevo: Džafić, Hodžić, Oremuš, Hebibović, Mustedanagić, Rahmanović, Miličević, Islamović, Adukor, Pejović, Handžić.

Bordo tim je već u prvim minutama stekao značajnu prednost, pošto je već nakon nekoliko sekundi mrežu domaćih za 0:1 zatresao Haris Handžić.

Potom je na 0:2 u 3. minuti povisio Anel Hebibović. Tako je Sarajevo sebi osiguralo miran nastavak utakmice…

Hebibović je u 20. minuti došao i do svog drugog gola. Sada je već 0:3 za Sarajevo.

Utakmicu u direktnom TV prenosu možete pratiti na Facebook stranici portala SodaLIVE odnosno na OVOM LINKU!