(VIDEO) Kaljanac pogrešnom igraču dao žuti karton, fudbaleri Sarajeva tražili penal

Završeno je prvo poluvrijeme gradskog derbija Sarajeva i Željezničara, a rezultat je 1:1.

Sudija Haris Kaljanac je pokazao čak osam žutih kartona u prvom dijelu, a jedan je dobio i Mehmed Alispahić i to ni kriv ni dužan.

Naime, on je požutio zbog navodnog faula nad Velkoskim, iako toj situaciji uopšte nije prisustvovao, pošto su tu bili Stevanović i Ramović… Kaljanac je ipak njemu odlučio pokazati karton.

Nakon toga je viđena jedna sporna situacija u kaznenom prostoru Plavih, kada je Osmanković reagovao, a Ahmetović pao zbog čega su domaći tražili penal.

Pogledajte prvu situaciju OVDJE, a sporni detalj možete vidjeti NA OVOM LINKU.