(VIDEO) Riad Bajić ušao s klupe i asistirao za veliku gostujuću pobjedu Konyaspora

Fudbaleri Konyaspora su večeras u turskoj prijestolnici gostovali Ankaragucuu, protiv kojeg su stigli do velike pobjede (0:1) u sudijskoj nadoknadi.

Nismo gledali pretjerano kvalitetan fudbal, a sve do samog finiša nismo vidjeli niti jedan udarac u okvir gola.

Konya je imala inicijativu, a ključnim se ispostavio potez Aykuta Kocamana da u igru uvede Riada Bajića u 81. minuti. Bh. napadač je unio živost u igru gostiju, a u 91. minuti je asistirao za Shengeliju, koji pogađa i donosi velika tri boda Konyji.

Za Konyaspor su u ovoj utakmici osimBajića nastupila još dva bh.fudbalera. Deni Milošević i Marin Aničić su na terenu proveli svih 90 minuta.

Konya s ova tri boda dolazi na 14. mjesto na tabeli sa ukupno 18 bodova, dok Ankaragucu ostaje u zoni ispadanja sa šest bodova manje.

Pogledajte odlučujući pogodak NA OVOM LINKU.