(VIDEO) Play-off Evropske lige: Amar Ćatić ušao u igru i upisao dvije asistencije za PSV

PSV je kao gost u revnaš susretu play-offa Evropske lige nadigrao Apollon rezultatom 0:4, a dvije asistencije upisao je mladi reprezentativac BiH Amar Ćatić.

Naš talentovani fudbaler u igru je ušao u 77. minuti, ali i to mu je bilo dovoljno da asistira za treći i četvrti gol dvostrukom strijelcu Malenu u 79. i 94. minuti.

Dvadesetogodišnji Ćatić velika je nada bh. fudbala, a protiv Belgije 10. septembra očekuje se da upiše i svoj zvanični debi za mladu reprezentaciju. Igra na poziciji krilnog napadača, a ove sezone je odigrao tri meča za mladi tim PSV-a i postigao je jedan gol.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDJE.