(VIDEO) Nova zvijezda u Bangladešu: Stojan Vranješ dvostruki strijelac za Bashundharu

Stojan Vranješ, iskusni bosanskohercegovački veznjak, nakon što je nedavno postigao pogodan u prijateljskoj utakmici za Bashundhara Kingse, danas se upisao u listu strijelaca i u zvaničnoj utakmici i to dva puta.

Bashundhara Kingsi su u utakmici tamošnjeg kupa pobijedili Bangladesh Navy rezultatom 6:0, a iskusni bosanskohercegovački veznjak postigao je prvi i treći pogodak za svoj tim.

Vranješ je prvi pogodak postigao glavom u 41. minuti, a potom je u 68. minuti nakon centaršuta sa desne strane odmah šutirao i zatresao mrežu protivnika.

Nekadašnji kapiten i najbolji strijelac Borca početkom mjeseca raskinuo ugovor sa Banjalučanima i otišao u Aziju, a odmah na startu pokazao je da će biti zvijezda u Bangladešu.