(VIDEO) Nova asistencija Čatakovića u porazu Trenčina, pogodio i bivši član Slobode

U 2. kolu slovačke Super lige Trenčin je poražen od Ružomberoka sa 1:4, a novu asistenciju ubilježio je Hamza Čataković.

Domaći su poveli u 25. minuti kada je nakon krasne asistencije Čatakovića Mance doveo Trenčin u vodstvo.

Međutim, u nastavku meča gosti su poravnali u 36. minuti preko nekadašnjeg napadača Ismara Tandira koji je pogodio iz sumnjivo dosuđenog penala, a do kraja meča stigli su i do ubjedljivog trijumfa kojem je kumovalo i prilično loše suđenje.

U 57. minuti isključen je Šulek, nakon čega je Ružomberok postigao tri gola i stigao do pobjede.