(VIDEO) Manchester City stigao do poravnanja na Maksimiru: Jesus matirao Livakovića

Dinamo nije uspio zadržati prednost koju je stekao pogotkom Danija Olma u 10. minuti, pošto je City stigao do izjednačenja.

Igrala se 33. minuta kada je Riyad Mahrez lijepo centrirao s desne strane, a na loptu natrčao Gabriel Jesus i udarcem glavom je poslao u mrežu Livakovića, te tako utišao veoma bučni Maksimir.

Nakon gola je došlo do varnica među fudbalerima dva tima, pošto su Modri smatrali da je Brazilac napravio prekršaj prije postizanja pogotka.

Trenutno je dakle 1:1, a neriješeno je i na meču Shakhtara i Atalante (0:0), tako da ukrajinski tim ima rezultat za prolazak u nokaut fazu…