(VIDEO) Igrači Barcelone razočarali ponašanjem: Svlačionicu na Ibici ostavili u haosu

Barcelona je uspjela izbjeći sramotu protiv trećeligaša UD Ibiza kada su u petoj minuti sudijske nadoknade pogodili za pobjedu (1:2), ali Katalonci su se izblamirali van terena.

Tim sa Nou Campa nije oduševila igrom, a ponašanjem nakon utakmice mnoge je razočarala, dok je domaćine utakmice šesnaestine finala Kupa kralja razbjesnila.

Zvijezde Barcelone su svlačionicu koja im je dodijeljena ostavile u haosu. Bila je puna razbacanog smeća svake vrste. Od kora od voća, zavoja, maramica, boca, čaša, vrećica, čarapa, kovanica…

U kakvom stanju je bila svlačionica pogledajte OVDJE.