(VIDEO) Buhač i Brkić šokirali Sarajevo, mladi Salčin postigao prvijenac za tim sa Koševa

Ljubuški je u 12. minuti poveo protiv Sarajeva, a strijelac je bio Ivan Buhač. Ipak, već u 25. minuti mladi Đani Salčin je poravnao na 1:1, da bi dvije minute kasnije Brkić donio novu prednost domaćinu.

U 12. minuti fudbaler domaće ekipe odlučio se za udarac iskosa sa lijeve strane, a slabo je reagovao i mladi golman Belmin Dizdarević.

Pogodak Ljubuškog možete pogledati OVDJE,

Sarajevo je izjednačilo u 25. minuti preko Đanija Salčina, koji je postigao prvijenac za Bordo tim.

Ipak, dvije minute kasnije Brkić je sjajnim golom po drugi put donio vodstvo Ljubuškom, a gol možete pogledati OVDJE.