(VIDEO) Arsenal ostvario tešku pobjedu sa igračem više, Kolašinac odgledao meč sa klupe

Fudbaleri Arsenala savladali su Watford kao gosti rezultatom 0:1 u okviru 34. kola Premier lige.

Odlučujući trenutak desio se u 10. minuti kada je Aubameyang iskoristio veliku greško domaćeg golmana Fostera i postigao je veoma bizaran pogodaok za 0:1.

Ni to nije bio kraj nevoljama za domaće, jer su već u narednoj minuti ostali sa igračem manje nakon isključenja Deenyja.

Iako su Stršljenovi ostali sa 10 igrača do kraja su pružili jako dobru partiju, napadali su i imali nekoliko dobrih šansi, ali je ipak ostalo 0:1.

Sead Kolašinac je ovaj meč odgledao sa klupe za rezervne igrače i nije dobio priliku za igru.