Veliki promotor BiH: Nurkić predstavio novu duksericu sa ljiljanima i natpisom Bošnjak

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić na društvenim mrežema je predstavio novu duksericu sa ljiljanima i natpisom Bošnjak.

Juka je poznat kao veliki patriota i svaku priliku koristi da promoviše svoju domovinu i bošnjački narod, a i ovoga puta je oduševio mnogobrojne fanove.

Podsjetimo, Nurkić je sinoć postigao pet poena u porazu Portland Trail Blazersa protiv Oklahoma City Thundera u pripremnom meču pred nastavak NBA lige rezultatom 131:120.

Na terenu je proveo nešto manje od 16 minuta – nije igrao u drugom poluvremenu, a uz pet poena dodao je pet skokova i tri asistencije.