VAR poništio Atleticu dva gola, Jorgandžije na kraju do pobjede stigle s igračem manje

Jednu jako zanimljivu utakmicu smo gledali večeras na Wanda Metropolitanu, gdje je Atletico Madrid u 36. kolu La Lige ugostio Betis.

Slavile su Jorgandžije sa minimalnih 1:0, ali do trijumfa su došle na prilično zanimljiv način. Naime, u prvom poluvremenu su Atleticu poništena dva pogotka nakon konsultacije VAR tehnologije, a pogađali su Correa i Morata.

U drugom poluvremenu, tačnije u 57. minuti, Atletico ostaje s igračem manje pošto je crveni karton zaradio Hermoso, ali Jorgandžije ipak na kraju dolaze do pobjede.

Heroj je bio Diego Costa, koji je postigao pobjedonosni gol u 74. minuti za konačnih 1:0.

Atletico je treći na tabeli sa 66 bodova, dok je Betis 13. sa 41 bodom.