Užasnom nizu se ne nazire kraj: Besiktas se obrukao na domaćem terenu, Pjaniću 90 minuta

Besiktas već više od mjesec ne zna ni za šta drugo osim poraza, a danas je pretrpio četvrti u nizu!

Na domaćem je terenu Besiktas dočekao Giresunspor u 14. kolu turske Superlige, a gosti su slavili s ubjedljivih 0:4.

Poveli su gosti golom Diabatea iz penala u 22. minuti, a Besiktas petnaestak minuta poslije ostaje s igračem manje jer crveni karton dobija Uysal.

U nastavku je Giresunspor dao još čak tri gola gola preko Baldea, Serginha i Champnessa pa je završilo 0:4.

Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta za Besiktas.

Besiktas je sada desetoplasirani na tabeli Superlige sa 20 bodova, a Giresun je tri mjesta iza s četiri boda manje.