Ulazak Krpića u igru: Aplauzi s tribina, službeni spiker se namučio s izgovaranjem prezimena

Sulejman Krpić upisao je debi za južnokorejski Suwon u utakmici drugog kola grupe G azijske Lige prvaka protiv Kobea na domaćem terenu (0:1).

Krpić je u igru ušao u 65. minuti uz aplauze sa tribina kada je zamijenio australskog napadača Adam Taggart, a službeni spiker namučio se s izgovaranjem prezimena bh. napadača.

Spiker na stadionu prezime donedavnog fudbalera Željezničara izgovorio je kao “Krupic”.

Kobe je pobijedio golom Kyoga Furuhashija u 90. minuti utakmice, a na terenu kod gostiju bile su dvije velike zvijezde – Andres Iniesta i Thomas Vermaelen.

Ulazak Krpića u igru možete pogledati OVDJE.