Tuzlanske ‘Labudice’ deklasirale Zrinjski

Da neće biti rezultatske neizvjesnosti pokazale su uvodne minute gdje su domaće rukometašice pokazale nadmoć te na poluvrijeme odlaze pri rezultatu 20:9. Kako je završilo prvo, tako se nastavilo drugo poluvrijeme, dominacijom Tuzlanki, a konačan rezultat glasio je 42:17.

Najefikasnije u redovima domaće ekipe bile su Katić i Sorak sa po 7 pogodaka,  po 5 pogodaka su postigle Belušević, Horozović i Zvekić. U redovima Mostarki najefikasnija je bila Vučić sa 5 pogodaka te Pandža sa 4 pogotka.

OŽRK Jedinstvo Tuzla: Dervišbegović, Demirović, Suhi, Katić, Belušević, Sorak, Osmanović, Horozović, Zvekić, Osmanović J., Osmanović S., Kušmić, Huskić, Bošković, Zupčević.

Trener: Tomić Zvjezdan

HŽRK Zrinjski Mostar: Rozić, Papac, Vučić, Drežnjak, Pandža, Petrović, Cvitanović, Leto.

Trenerica: Nožić Helena.

Sudijski par: Tijana Martinović, Ivana Martinović.

Delegat: Zoran Anušić.