Tuzla City slavio u Bratuncu, Beganović se oporavio prije vremena i golom donio pobjedu

Fudbaleri Tuzla Cityja odigrali su prijateljsku utakmicu u Bratuncu protiv domaćeg Bratstva, a završen je rezultatom 1:0 za člana Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jedini strijelac na utakmici bio je Dženis Beganović koji se prije vremena oporavio od povrede i vratio trenažnom procesu.

Stručni štab je dao šansu igračima koji su imali manju ili su bili bez minutaže u Zenici.

Tako je na golu bio Muminović, ispred njega u odbrani Šarčević, Musić, Trečer, Kovčić, u vezi Karjašević, Stjepanović, Burić, Beganović, Pantić i u vrhu Mujić. U nastavku su šansu dobili: Hadžanović, Hasanbegović i Mešinović.