fbpx

Tuzla City: Predstavnici Zrinjskog priznali su nam da je poništen čist gol, ali šta nam vrijedi

Na utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine između Zrinjskog i Tuzla Cityja viđen je jedan sporni detalj u 72. minuti.

Tada se golman Plemića Antonio Soldo poigravao, a loptu mu je ukrao Nermin Crnkić i zatresao mrežu, međutim sudija Ermin Sivac poništio je pogodak zbog navodnog faula.

Uslijedila burna reakcija gostiju na čelu sa šefom stručnog štaba Elvirom Baljićem, a nakon svega Zrinjski je slavio sa 2:1.

Tuzlaci su se sada oglasili i na zvaničnoj Facebook stranici.

“Predstavnici Zrinjskog priznaju da je Crnkicu neopravdano poništen gol, ali šta to vrijedi kada je zenički sudija Sivac na očigled svih donio nevjerovatnu odluku”, objavio je Tuzla City.