Sport Centar

Turnir koji će ponuditi na desetine utakmica: FIS Gol danas otvara vrata za više od 80 ekipa

Više od 80 ekipa, podijeljenih u četiri kategorije, od danas počinju svoje takmičenje na turniru FIS-GOL. Seniori, veterani, te dječaci rođeni 2009. i 2010. godine u naredne tri sedmice odigrat će na desetine utakmica, nakon kojih ćemo dobiti najbolju ekipu grada Sarajeva.

Turnir koji će ponuditi na desetine utakmica: FIS Gol danas otvara vrata za više od 80 ekipa

Više od 80 ekipa, podijeljenih u četiri kategorije, od danas počinju svoje takmičenje na turniru FIS-GOL. Seniori, veterani, te dječaci rođeni 2009. i 2010. godine u naredne tri sedmice odigrat će na desetine utakmica, nakon kojih ćemo dobiti najbolju ekipu grada Sarajeva.

Naslov iz prošle sezone brani ekipa City Parka, koja je u finalu, na krilima Zajka Zebe slavila 2:0 protiv Zlatnog zrna, a ove godine konkurencija je još jača, s obzirom na to da se u seniorskom žrijebu našlo čak 24 ekipe.

Kod veterana, broj prijava se zaustavio na 20 timova, dok je kod dječaka prijavljeno po 21 tim u obje kategorije.

Turnir se otvara već danasi to utakmicama veterana, s obzirom na to da seniorski dio turnira počinje tek od ponedjeljka, dok dječaci igraju tokom vikenda.

Prvi će na teren danas od 18 sati izaći ekipe Futsal cluba Centar i Škole fudbala Winner, a zanimljivo je spomenuti da se u grupi A nalaze i veterani Sarajeva i Željezničara, pa će itekako biti zanimljivo pogledati njihov međusobni duel.

SENIORI:

GRUPA A: Good Look, Zlatno zrno, Relax, Sensu

GRUPA B: Liten, City Park, OSB Inžinjering, Caffe Ćošak

GRUPA C: Caffe Hills, Grbavica, Balon Bekor, Udruženje Dijamanti

GRUPA D: Sokolovi, Bad Boys, Istanbul Caffe, Paja Taxi

GRUPA E: Zamm MC, Mošćanica, Vodovod i Kanalizacija, Julius Meinl

GRUPA F: Market Tref, LH Nekretnine, Samirče, E-Sport

Kod seniora u eliminacionu fazu prolaze dvije ekipe, te četiri najbolje trećeplasirane.

VETERANI:

GRUPA A: Biss Auto, FK Željezničar, Stari Grad, BH Telecom, FK Sarajevo

GRUPA B: Caffe kato, Caffe Bar Burence, Veterani grada Sarajeva, FK Unis, City Park

GRUPA C: Sensu, FK Slavija, ŠF Winner, Centar FC, Općina Centar

GRUPA D: Jump Bilijar Club, Coca Cola, ŠF Derby, Maloljetni borci, Čengić Vila

Kod veterana u eliminacionu fazu prolaze po dvije najbolje ekipe iz grupa.

Raspored prvog dana: 18 sati: FC Centar – ŠF Winer, 18.40: Auto Biss – BH Telecom, 19.20: ŠF Derby – Maloljetni borci, 20: Coca Cola – Čengić Vila, 20.40: Slavija – Općina Centar, 21.20: FK Unis – Veterani Grada Sarajeva, 22: Caffe Burence – City Park

fis gol
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz