Turnir “Igraj fudal, živi život”: Sarajevo na krilima sjajnog Ramića savladalo Vardar

Na Otoci je započeo turnir "Igraj fudbal, živi život", a svoju utakmicu su odigrali igrači do 17 godina Sarajeva i Vardara.

Na Otoci je započeo turnir “Igraj fudbal, živi život”, a svoju utakmicu su odigrali igrači do 17 godina Sarajeva i Vardara.

Lagan trijumf je slavio bordo tim, koji je pobijedio sa sigurnih 2:0.

Do vodstva su došli u 30. minuti kada je u šesnaestercu srušen Obuća, a sudija je pokazao na penal.

Odgovornost je preuzeo danas sjajni Tarik Ramić i pogodio uz nešto slabiju intervenciju golmana Vardara. Bilo je to 1:0, te se s tim rezultatom otišlo i na odmor.

Konačnih 2:0 postavlja u 52. minuti svojim novim golom Ramić. Tada je primio jednu loptu, namjestio se na 20-ak metara, sjajno šutirao i pogodio ugao gola Makedonaca.

U-17: Sarajevo – Vardar 2:0 (Ramić 30'p, 52’)