Trojica Zmajeva upisala nastupe: Hajradinović asistent za remi Karagumruka i Kasimpase

Trojica bosanskohercegovačkih reprezentativaca upisala su nastupe u remiju Karagumruka i Kasimpase završenom rezultatom 1:1.

Dugo su se čekala prava uzbuđenja prije nego što je u prvoj minuti nadoknade poluvremena Artur Sobiech postigao vodeći gol za Karagumruk.

Ipak, samo što se krenulo s centra u nastavku, gosti su poravnali. Haris Hajradinović je ubacio iz slobodnog udarca, a Kara je glavom lijepo pogodio za 1:1.

Upravo je Hajradinović u finišu susreta ustupio mjesto na terenu svom kolegi iz reprezentacije BiH, Arminu Hodžiću, dok je za domaći tim kompletan meč odigrao Ervin Zukanović i zaradio je žuti karton.

armin hodzicervin zukanovicharis hajradinovickaragumrukkasimpasaturska superliga