Trijumfi Panathinaikosa i Bayerna, osam koševa Renforea

Bavarci su sa Renfroem i Đedovićem u timu ubjedljivo porazili tim Strasbourga rezultatom 82:69.
Bavrci su pitanje pobjednika praktično riješili tokom prvog poluvremena u kojemu su stekli prednost od 19 koševa. U posljednjoj četvrtini uslijedio je potpuno opuštanje, ali ni to domaćinu nije pomoglo da izgubi podnošljivim rezultatom.

Bayern su do pobjede vodili Bryant sa 17 i Thompson sa 14 poena, dok su po deset ubacili Rivers i bh. internacionalac Nihad Đedović. Reprezentativac Bih Alex Renfroe susret je završio sa osam poena.
Na drugoj strani vrijedi spomenuti učinak Leloupa koji je ubacio 11 poena i Golubovića i Howarda koji su dodali po deset.

U drugom susretu Panathinaikos je na domaćem terenu rezulatom 93:86 porazio Barcelonu. Ključ trijumfa bila je druga četvrtina koja je Grcima pripala rezultatom 24:13. U nastavku su domaći igrači uspjeli sačuvati stečenu prednost o ostvariti zaslužen trijumf.