Tri bh. fudbalera igrala u remiju Konyaspora, Riad Bajić se upisao u strijelce

Konyaspor je i u drugom kolu nove sezone turske Superlige upisao remi. Nakon 1:1 na gotovanju kod Galatasaraya, ekipa iz Konje odigrala je 2:2 na svom terenu protiv Antalyaspora.

Poveli su gosti pogotkom Serdara Ozcana u 16. minuti sa bijele tačke. rezultatom 0:1 zaključeno je prvo poluvrijeme.

Izjednačio je Riad Bajić u 60. minuti. Bila je to lijepa akcija Konyaspora, koju je glavom u pogodak pretvorio bh. reprezentativac.

Domaći su zatim i poveli preko Farouka Miye u 75. minuti, ali je šest minuta prije završetka Paul Mukairu postavio konačnih 2:2.

Tri bh. fudbalera su igrala za Konyaspor u ovom susretu. Strijelac Bajić i Marin Aničić su odigrali cijeli meč, Deni Milošević je izašao u 88. minuti.

KONYASPOR – ANTALYASPOR 2:2