Sport Centar

Treća Gimnazija stigla do prvog trijumfa, Poljoprivredna i Peta Gimnazija ubjedljive

Današnjim susretima u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano je 3. kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Treća Gimnazija stigla do prvog trijumfa, Poljoprivredna i Peta Gimnazija ubjedljive

Današnjim susretima u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano je 3. kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Odigrana su četiri veoma zanimljiva meča, dok je jedna utakmica registrovana službenim rezultatom.

UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA-PRVA GIMNAZIJA 3:0 (DOKARA X2, UZUNOVIĆ)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: RAMADANI, DOKARA, ŠEGLO, SLIJEPČEVIĆ, NASIĆ, UZUNOVIĆ, BRKANIĆ

PRVA GIMNAZIJA: TUKIĆ, ČESKO, KRŠLAK, VATRIĆ, HUSKIĆ, KOŽO, BIOGRADLIĆ, ADILOVIĆ, KURTOVIĆ, ISLJAMI, KONJHODŽIĆ, KUSTURA.

TREĆA GIMNAZIJA-DRUGA GIMNAZIJA 2:1 (HOTA, ŠUKALO / PRLJAČA)

TREĆA GIMNAZIJA: FULURIJA, PIRAGIĆ, FEHRIĆ, MUTAPČIĆ, BRĐANIN, GRBO, HOTA, DEDIĆ, RUŽIĆ, ŠUKALO, PIRALIĆ.

DRUGA GIMNAZIJA: ŠABANOVIĆ, DJEDOVIĆ, HODŽIĆ, PAŠALIĆ, KAPETANOVIĆ, SRNA, HIDO, PRLJAČA, HADŽIHALILOVIĆ, HRENOVICA, DERVIŠBEGOVIĆ, SELIMOVIĆ.

S.Š.T.K.D.-PETA GIMNAZIJA 0:5 (DŽAFO X2, LISICA, MUSIĆ X2)

SŠTKD: KAVAZOVIĆ, SADIKOVIĆ, MUJKIĆ, KRAJNIĆ, KOLOŠ, RIBIĆ, FEJZAGIĆ, BUČAN, SMAJIĆ S., SMAJIĆ T., KUSTURA, MEDIĆ.

PETA GIMNAZIJA: OMERAGIĆ, RAKITOVAC, SADIKOVIĆ, MUSIĆ, ČORBIĆ, LISICA, SELMANOVIĆ E., MAREVAC, SELMANOVIĆ N, DŽAFO.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA-S.Š.P.V.U.D. 0:4 (PRAŠOVIĆ, RUSTEMOVIĆ, KOVAČ X2)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: BEŠLIAJ, ŠIŠIĆ, IDRIZOVIĆ, TUKIĆ, BIČAKČIĆ, MAHIĆ, KEŠKO, KASAPOVIĆ, HODŽIĆ, SARAJKIĆ, ARAPOVIĆ, MAHMUTOVIĆ.

SŠPVUD: DEDOVIĆ, DURAK, FAZLIĆ, KOVAČ, KORJENIĆ, PRAŠOVIĆ, HRUSTEMOVIĆ, ALJUKIĆ, HASANOVIĆ, RAHMANOVIĆ.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA -SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: ŠUBO, ČERKEZ, PEDIŠA, LILIĆ, MUSTAFIĆ, AHMESPAHIĆ, HUSEINČEHAJIĆ, ALIĆ, HUSEJNOVIĆ.

Današnje mečeve sudile su Nejra Ališpago i Almasa Hodžić.

liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI