Leeds dao gol na prevaru, Bielsa tjerao igrače da puste Villu da poravna, Sheffield u Premier ligi!

Nakon što je sinoć Norwich i zvanično postao novi član Premiershipa, od danas je to i kultni klub s Brammal Lanea Sheffield United!

Nakon što je sinoć Norwich i zvanično postao novi član Premiershipa, od danas je to i kultni klub s Bramall Lanea Sheffield United!

Jasno je to nakon što je ekipa Leeds Uniteda na svom Elland Roadu remizirala sa Aston Vilom 1:1. U ovoj utakmici smo vidjeli totalno ludilo, a na kraju su domaći puštali goste da izjednače…

Ekipa Marcela Bielse je povela “na prevaru” u 72. minuti, nakon što nije izbacila loptu, što bi bilo u duhu fair-playja, a onda je argentinski stručnjak natjerao svoje igrače da puste goste da izjednače i tako isprave nepravdu.

Leeds je u vodstvo doveo Klich u 72. minuti, zatim je došlo do velikog sukoba igrača nakon čega je Villa ostala i s igračem manje, a u 77. minuti je pogodio Adomah.

Tako je Leeds ostao na -5 u odnosu na Sheffield jedno kolo prije kraja, što znači da je klub s Bramall Lanea u Premiershipu!